O nás

Taxislužby pro Nýrsko, Klatovy, celou ČR i zahraničí

Společnost  Taxi Ondřej Mařík  disponuje 2 vozy, má 3 stálé společníky a další 3 externí pracovníky, myslíme si, že se ubíráme tím správným směrem, a to tím nejdůležitějším - ke spokojenosti našich zákazníků, protože jedině spokojený zákazník bude nadále využívat našich služeb a doporučovat naši firmu Taxi Ondřej Mařík ostatním.

Naše služby nabízíme nejen v Klatovech, Nýrsku a jeho okolí, máme velmi bohaté zkušenosti i s cesty po celé republice a do zahraničí, letištními transfery, po dohodě zajistíme průvodce Prahou v AJ.

SOS Drink

SOS Drink služba je určena těm z Vás, kteří z jakéhokoli důvodu nemohou nebo nechtějí řídit svůj vůz. Pokud se Vám stalo, že jste si dali skleničku ve svém oblíbeném baru a nechcete nechat svůj vůz stát nehlídán na ulici, neváhejte zavolat naši asistenční službu SOS Drink, která je určena právě pro tyto případy.

Smluvní přeprava

Smluvní přeprava jako taková byla vyhláškou zrušena. Tím se nemění náš postoj vůči stálým klientům a firmám. Jsme připraveni nabídnout zajímavé podmínky pro přepravu na větší vzdálenosti, delší spolupráci atd.

Cena této přepravy je individuální, proto nás kontaktujte na uvedeném emailu nebo telefonním čísle.


Vytvořte si webové stránky zdarma!